آموزش تعمیرات الکترونیکی جامع ترین دوره ویدیویی مهارتی 80 ساعت | آموزشگاه آپادانا تبریز


آموزش تعمیرات الکترونیکی جامع ترین دوره ویدیویی مهارتی 80 ساعت | آموزشگاه آپادانا تبریز

سازمان فنی حرفه ای کشور زیر نظر سازمان جهانی کار هست که این مدرک قابل استعلام در کل جهان می باشد . بله بدون تردید با آموزشها عملی و سطح بالای این آموزشگاه و همچنین استفاده از اساتید صاحب نام در صنعت کارآموزان پس از اتمام دوره خود در این رشته می توانند مشغول به کار شوند. به یاد داشته باشید تعمیرات برد  الکترونیکی  یک بازی فکری همراه با جایزه است. ولی زمانی که بردی را تعمیر میکنی به قدری احساس خوشحالی بهتون دست میده انگار در جام جهانی تیم ایران قهرمان شده🎖🏆🎖. ولی این جایزه به کسانی تعلق میگیره که صبر و حوصله  به خرج می دهند.

  • در دوره های آموزشی تعمیرات برد در مجتمع آموزشی برق، به آموزش تعمیر بردهای الکترونیکی ماشین لباسشویی در برندهای مختلف نیز پرداخته می شود و کارآموزان می توانند به راحتی دستگاه را عیب یابی نموده و برد آن را تعمیر و در صورت نیاز تعویض نمایند.
  • با استفاده از نوار چسب مسی و لحیم کاری می توان برخی از گسل ها را ترمیم کرد.
  • همچنین استفاده از موارد بسیار زیاد عملی در کنار موارد علمی، به درک هرچه بیشتر موارد کمک می کند.
  • بعد از اینکه کارایی هر قطعه الکترونیکی SMD , DIP را متوجه شدید و تست و اندازه گیری آنها را یاد گرفتیم سراغ ابزارهای لحیم کاری میرویم.

همه تلاش ما در این مجتمع فنی این است که در سایت تعمیر برد در جهت افزایش آگاهی شما اطلاع رسانی کامل و دقیق انجام داده باشیم. برای شروع فعالیت در زمینه تعمیرات برد الکترونیک، پول زیادی نیاز نیست، بلکه آنچه در ابتدا مهم است، این است که فرد متقاضی باید در یک دوره آموزشی شرکت کند، پس همین که به اندازه هزینه شهریه این کلاس پول داشته باشد، کافی است. در طی دوره، اساتید به فرد متقاضی تعلیم می‌دهند که برای انجام کار، چه ابزاری نیاز دارد، پس سرمایه مورد نیاز بعدی، خرید ابزار مورد نیاز است. اما مهم‌ترین سرمایه‌ای که فرد متقاضی برای کار در رشته مهم و کاربردی تعمیرات برد الکترونیک در صنعت نیاز دارد، علم و دانش است. پس در یک جمع‌بندی می‌توان گفت که سرمایه لازم برای شروع کار در بازار کار مهندسی معکوس تعمیرات برد الکترونیک، علاوه‌بر پول، علم و دانشی است که با تلاش و پشتکار، به‌دست خواهد آمد. مجتمع فنی تهران پایتخت مجری برگزاری دوره‌های ویژه مهندسی معکوس با ارائه مدرک فنی و حرفه‌ای در تهران است که علاقه‌مندان می‌توانند با شرکت در این دوره‌ها، خود را برای ورود به بازار کار مهندسی معکوس در ایران، آماده کنند.

تجهیزات مورد استفاده در آموزش تعمیرات بردهای الکترونیکی

در این آموزش تعمیرات برد قصد دارم بخش مقداماتی را به شما آموزش دهم. در این مرحله یادمیگیرید با اطلاعاتی که مشتریان از ایراد دستگاه یا برد در اختیار شما قرار می دهند به راحتی بتوانید قطعه یا قسمت معیوب روی برد الکترونیک را تشخیص، عیب یابی و تعمیر کنید. وقتی دستگاهی خاموش شده است و به گفته مشتری روشن نمیشود به راحتی میتوان را را تعمیر کرد. ایراد از بخش منبع تغذیه می باشد که در دوره نقره ای تعمیرات برد کامل به آن پرداخته ایم. اگر یکی از بخش های دستگاه کار نمی کند در دوره طلایی تعمیرات برد به آن پرداخته شده است.

آشنایی با اپتوکوپلر

تهران پایتخت یکی از برترین آموزشگاه های فعال با سابقه 23 سال درخشان در زمینه آموزش های فنی حرفه ای میباشد.دوره های برگزار شده در مجتمع فنی تهران پایتخت شامل تضمین یادگیری و برگزاری دوره های رایگان جبرانی می باشد. اصول صحیح لحیم کاری توسط دستگاه هویه و هیتر بادگرم را اموزش می بینید و می توانید به راحتی قطعات ریز و درشت روی بردهای الکترونیک را مونتاژ و دمونتاژ کنید. تکنیک های بسیار زیادی برای لحیم کاری اصولی و درست آموزش داده شده است.

آموزش تعمیرات برد کولر گازی

تنها کافیه دوره اصلی تعمیر بردهای الکترونیکی رو تهیه کنی، پشت لپ تاپ یا سیستمت بشینی و آموزش رو شروع کنی. البته اینم بگیم که چند روش مختلف برای کسب درآمد از این طریق وجود داره. روش اول که ساده‌ترین روشه، ورود به بازار تعمیر بردهای الکترونیکی هستش. فوقش اینه که یه اطلاعاتی به اطلاعات قبلیت اضافه میشه و اطلاعات مفیدی در مورد تعمیر برد الکترونیکی پیدا میکنی.