این است وجه بیش از حد اموزش سئو به ندرت دیده می‌شود، اما این چرا نیاز است


پس از این برنامهریزیها، گوگل فاکتورهای مختلف On-page و Off-page سئو را بیان کرد و توانست لینکدهی را ارزشگذاری کند. در این مقاله می خواهیم تا درباره بهینه سازی تصاویر در طراحی سایت توضیح دهیم.برای اینکه بخواهیم زمان بارگذاری صفحات را کم کنیم باید از فایلهای کم حجم استفاده کرد ما در این مقاله می خواهیم تا روش های مورد استفاده در بهینه سازی تصاویر را مورد بحث قرار دهیم. این افراد سودجو معمولاً سئوکارها بودند که لینکها را بسیار باارزش نشان دادند و برای بهدستآوردن تعداد لینکهای بالا، بازاریابیهای مختلفی را انجام دادند. پس باید بدانید که برای به موفقیت رساندن کسب و کار اینترنتی خود نیاز دارید تا به صفحهی اول جستجوی گوگل و سپس به لینکهای بالاتر برسید. همانطور که در معرفی موتور جستجوی گوگل هم گفتیم، موتور جستجوی بینگ Bing یکی از رقبای گوگل به شمار میرود که فاصله زیادی تا موتور جستجوی گوگل دارد؛ موتور جستجوی بینگ توسط شرکت مایکروسافت عرضه شده که موتور جستجوی پیشفرض مرورگر اینترنت اکسپلور و Edge به شمار میرود. در این سال از تاریخچه سئو، موتور جستجوی Watch توسط دنی سالیوان راهاندازی شد.

یکی از دلایل مهم برای پنالتی شدن سایت و یک صفحه به خصوص وجود مطالب تکراری از آن محتوا درون سایت میباشد، البته این محتوایی تکراری صرفاً نباید با یک آدرس url و یا یک عنوان مشابه باشد بلکه عواملی چون وجود تگها و یا تاریخ در آدرس صفحات باعث بروز این مشکل خواهد شد. در این سال، این شرکت بدترین استراتژی ممکن در تاریخ پیدایش خود را پیاده کرد و با گوگل قدرتمند همکاری کرد. در همین سال از تاریخچه سئو، گوگل از نوار ابزار جدید خود برای نشاندادن رتبه وبسایت با امتیاز ۱ تا ۱۰ رونمایی کرد. با روی کار آمدن این موتور جستجو، درباره اخبار مختلفی مثل نحوه رتبهبندی بهتر وبسایت، نکاتی درباره جستجو در بین وبسایتها و انواع موتورهای جستجو وجود داشت. این تولبار در اینترنت اکسپلورر (بله همان مرورگر پیر ولی دوستداشتنی!) وجود داشت و خود باعث بیشتر شدن تبادل لینکها شد! جالب است بدانید که در همان سال،Ask Jeeves نیز بعنوان یک موتور جستجو همانند یاهو به وجود آمد که چندان محبوب نبود!

در این سال، برای اولین بار کنفرانس استراتژی موتورهای جستجو یا همان SES (Search Engine Strategies) برگزار شد. این ابزار برای سئو کاران بسیار مفید است چرا که به شما نشان می دهد در چه وب سایت هایی می توانید لینک سازی کنید. از آنجایی که سرعت سایت به زیر ساختهای صفحات شما وابسته است، سئو تکنیکال در این حیطه مورد استفاده قرار میگیرد. گوگل و انقلاب آن در حیطه سئو! در ابتدا تمام کارهایی که مدیران وبسایتها باید انجام میدادند، ارسال آدرس صفحه به موتورهای مختلفی که یک «عنکبوت» جهت «خزش» آن صفحه میفرستادند، استخراج لینکهای صفحه به سایر صفحات از درون صفحه و بازگرداندن اطلاعات یافتشده در صفحه، جهت ایندکس شدن بود. برنامهریزی استراتژی لینکسازی: جلب لینکهای کیفیت از سایتها با اعتبار بالا به سایت شما، تأثیر بسزایی در رتبهبندی دارد. در آن زمان، وبسایتها بر اساس نوع دامنه، کلمات کلیدی، محتوای درج شده و لینکهای مختلف سازماندهی میشدند. در سال ۱۹۹۹، چه بر سر SEO آمد؟ در سال 2000 میلادی از تاریخچه سئو، یاهو خود با دستان خود چاه نابودی خود را کند!