دانلود برنامه آموزش زبان انگلیسی به فارسی برای اندروید مایکت | zabannew


دانلود برنامه آموزش زبان انگلیسی به فارسی برای اندروید مایکت | zabannew

مهم ترین دلیل عدم موفقیت در یادگیری زبان انگلیسی، نبود آموزش‌های جذاب و دلسرد شدن زبان آموز اطلاعات بیشتر است. در این موقع می‌بایست از آموزش‌هایی استفاده کرد که هم کاربردی باشند، هم کاربر خسته نشده و خواستار یادگیری بیشتر باشد. اگر در کلاس‌های حضوری زبان انگلیسی شرکت کرده باشید، حتما متوجه شده‌اید که استادان زبان انگلیسی حتی در آموزشگاه‌های مختلف از کتاب‌های یکسان و در مواردی قدیمی استفاده می‌کنند، بدون اینکه از روش‌های جدید آموزشی بهره بگیرند. در مورادی این آموزش‌ها فقط به صورت متنی بوده و در حقیقت چندان تفاوتی با آموزش‌های مدارس نخواهد داشت. این آموزش‌های غیراستاندارد باعث می‌شود زبان آموز هرچه زودتر از یادگیری زبان انگلیسی زده شود و در نهایت به کل یادگیری را کنار بگذارد. اگر به دنبال راه‌های جذاب برای یادگیری زبان هستید، باید بدون ترس روش‌های دیگر را تست نمایید.

  • امروزه زبان انگلیسی به صورت گسترده ای در سراسر جهان به عنوان زبان دوم آموزش داده می شود.
  • امید است با عنایت الهی و کوشش اساتید و دانشجویان همراهمان بتوانیم قدم کوچکی در تولید محتوای علمی کشور داشته باشیم.
  • یا “movement «(فرانسوی) در برابر»Bewegung” (آلمانی) قرار می‌گیرد، شبیه به عبارت «be-way-ing» در انگلیسی به معنی «پیش رفتن در طول مسیر».
  • همین ۱۰۰ درس شما را از صفر به سطح متوسط می رسانند و برای یادگیری بهتر می توانید دروس پیشرفته تر ما را هم ببینید (کلیک کنید).

زمان گذشته ساده برای صحبت راجع به چیزی که در گذشته اتفاق افتاده و تمام شده استفاده می شود. گرامر این زمان را به همراه کاربرد ها و فرمول ساخت آن را در این مقاله آموزش ببینید. لیستی از 300 صفت مردانه در زبان انگلیسی را به همراه فایل صوتی تلفظ کلمات میتوانید در این مقاله مطالعه کنید. لیست کامل کشور ها و ملیت ها در زبان انگلیسی به همراه زبان ها و مخفف نام کشور ها را میتوانید در این مقاله مطالعه کنید. در این آموزش به تفاوت have و have got و همچنین کاربرد های آن میپردازیم و به شما یاد میدهیم که کدام رسمی تر و کاربردی تر است.

جغرافیای زبانی[ویرایش]

اپلیکیشن دیگری که در بین بهترین اپلیکیشن‌های آموزش زبان انگلیسی قرار می‌گیرد، اپلیکیشن «زبان بیاموز» یا B-amooz است که توسط توسعه‌دهندگان ایرانی طراحی شده است. این اپلیکیشن آموزش زبان، علاوه‌بر زبان انگلیسی، برای یادگیری زبان آلمانی، فرانسوی و ترکی استانبولی کاربر دارد. روش تدریس زبان در این برنامه مثل دیگر اپلیکیشن ایرانی آموزش زبان، روش GTM است تا بیشترین بازدهی را برای سنین مختلف داشته باشد. برای این که بهترین اپلیکیشن زبان انگلیسی مناسب خودتان را انتخاب کنید، می‌توانید همه‌ی نرم‌افزارهایی را که گفته شد، نصب و تست کنید. مثلا اگر می‌خواهید صرفا دانش گرامری خود را افزایش دهید، بهتر است که یکی از اپلیکیشن‌هایی را که در قسمت بهترین اپلیکیشن گرامر زبان انگلیسی گفته شد را دانلود کنید.

ضرب المثل و اصطلاحات پرکاربرد انگلیسی با ترجمه فارسی

پرکاربردترین واژه در زبان انگلیسی the است که حرف تعریف معین در زبان انگلیسی است که برای واژه‌هایی به کار می‌رود که آن واژه‌ها برای گوینده/شنونده مشخص و شناخته شده‌است و مشخص است که دربارهٔ کدام چیز یا فرد خاص دارد صحبت می‌شود. حرف تعریف در زبان انگلیسی به دو دسته معین (definite) و نامعین (indefinite) تقسیم‌بندی می‌شود. حرف تعریف نامعین برای واژه‌هایی به کار می‌رود که آن واژه‌ها برای گوینده/شنونده نامشخص هستند و کسی نمی‌داند دربارهٔ کدام چیز یا فرد خاص دارد صحبت می‌شود. حرف تعریف نامعین در زبان انگلیسی a و an هستند که a قبل از واژه‌های قابل شمارش مفردی می‌آید که با حروف بی‌صدا (consonant) و an نیز قبل از واژه‌های قابل شمارش مفردی می‌آید که با حروف صدادار (vowel) شروع می‌شوند. در زبان انگلیسی هم مانند فرانسوی در یک قاعده کلی برای ساختن حالت جمع یک اسم به آن پسوند s- اضافه می‌شود.

۲- اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی Mondly

ممکن است بخواهید شروع انگلیسی از پایه و صفر را در پیش بگیرید و منظم با یک برنامه مطالعاتی انگلیسی جلو بروید؛ ممکن هم هست که با یک بخش خاص از زبان انگلیسی مشکل داشته باشید – در هر دو صورت خیالتان راحت. اگر می خواهید از صفر شروع کنید مطالعه را از درس اول مجموعه آموزش رایگان، یعنی الفبای انگلیسی شروع کنید و جلو بروید. یکی از کلماتی که به شما کمک می کند انگلیسی پیشرفته صحبت کنید و بنویسید و در آزمون های مهم انگلیسی نیز کاربرد زیادی دارد shall است. اگر دوست دارید اصطلاحات امریکایی را یاد بگیرید در این آموزش 30 اصطلاح رایج در انگلیسی امریکایی را برای شما به همراه مثال و ترجمه فارسی آماده کرده ایم.